Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-02-20
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: białogardzki, Białogard, Zachodniopomorskie, Polska
Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego z przygotowaniem pedagogicznym do pracy w przedszkolu ogólnodostępnym w Białogardzie.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe- studia magisterskie na kierunkach pedagogicznych przygotowujących do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.

Zakres obowiązków:
Realizowanie zajęć wynikających z art. 6 Karty Nauczyciela, m. in. : wykonywanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowych funkcji przedszkola , tj. funkcji dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wychowankom w czasie zajęć organizowanych przez przedszkole.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty można składać osobiście w placówce:
Przedszkole Miejskie Nr 2 „Słoneczne”
Ul. Chopina 4a
78-200 Białogard
lub na podany adres e-mail: przedszkole2@bialogard.info

*Osobiście w placówce:
* Telefonicznie pod numerem telefonu: (94) 3579 540
lub przesłać na podany adres e-mail: przedszkole2@bialogard.info
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 "SŁONECZNE" W BIAŁOGARDZIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego