nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-02-26
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: oławski, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 w Jelczu-Laskowicach zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania:
Studia magisterskie lub licencjackie na kierunku "Wychowanie przedszkolne"

Zakres obowiązków:
Opieka nad odziałem przedszkolnym dzieci od 3 do 5 lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@przedszkole1jl.pl

71 301 43 12
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego