nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: m. Świnoujście, Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Zatrudnimy do naszego zespołu nauczyciela wychowania przedszkolnego na cały etat do grupy 3-latków. Szukamy nauczyciela najchętniej z kwalifikacjami. Praca w przyjaznej atmosferze.

Wymagania:
wg obowiązujących przepisów

Zakres obowiązków:
Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza w grupie 3-latków.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dziesiatka@fornet.com.pl

Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 "KOLOROWY ŚWIAT"
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego