Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: myśliborski, Dębno, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka angielskiego

Wymagania:
Studia magisterskie na kierunku filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym lub studia magisterskie na kierunku wychowanie przedszkolne lub nauczanie początkowe i kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym oraz certyfikat B2 z języka angielskiego

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka angielskiego w grupach 3,4,5,6-latków
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 2 IM. STANISŁAWY MODRZEJEWSKIEJ W DĘBNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki
    Barlinek (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Stanowisko nauczyciela matematyki w szkole podstawowejWymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauczanie matematyki w klasach 4 - 8.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp4b...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Trzebiatów (Zachodniopomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 9/24 etatu. W naszym przedszkolu mamy 12 grup dzieci w wieku od 3 do 6 lat.Wymagania:Wymagamy pełnych kwalifikacji zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14...
  • Psycholog
    Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Zatrudnię psychologa z przygotowaniem pedagogicznymWymagania:Studia wyższe magisterskie – psychologiaZakres obowiązków:diagnoza dzieci, porady, współpraca z nauczycielami, rodzicamiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na...