Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: poznański, Plewiska, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem MEiN dotyczącym szczegółowych kwalifikacji wymaganych na stanowisku nauczyciela edukacji przedszkolnej

Zakres obowiązków:
Realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz podstawowymi funkcjami przedszkola: wychowawczą, opiekuńczą i dydaktyczną

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
plewiska@teczowekredki.pl

722110105
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE TĘCZOWE KREDKI W PLEWISKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego