Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Poszukuję nauczyciela z kwalifikacjami do pracy w przedszkolu na zastępstwo do 31.08.2024 r. z możliwością zatrudnienia na kolejny rok szkolny /na zastępstwo/.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z pełnymi kwalifikacjami do pracy jako nauczyciel w przedszkolu. Wiedza pedagogiczna i psychologiczna o dziecku w wielu 3-6 lat. Zamiłowanie do pracy z małym dzieckiem.

Zakres obowiązków:
Organizacja dnia dla dzieci w wieku przedszkolnym, organizacja i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych, planowanie pracy, współpraca z Rodzicami i środowiskiem, organizacja uroczystości, organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej z pełna dokumentacją, prowadzenie dziennika elektronicznego, wypełnianie innych zadań wg Statu i zleconych przez dyrektora.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pm42@cuw.bielsko-biala.pl
lub osobiście do Przedszkola nr 42 im.Przyjaciół Przyrody w Bielsku-Białej ul.Cieszyńska 383.

Na rozmowę kwalifikacyjną prosimy przynieść Dyplom uk. studiów kierunkowych, suplement do Dyplomu, zaśw. o uk. studiów podyplomowych, lista miejsc poprzedniego zatrudnienia z dokładnymi datami od-do (|dzień, miesiąc, rok.) i świadectwa pracy

Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 42 IM. PRZYJACIÓŁ PRZYRODY W BIELSKU-BIAŁEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo