Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Śródmieście, Łódzkie, Polska
Zatrudnienie nauczyciela wychowania przedszkolnego- umowa na zastępstwo od dnia 01.05.2024r., z możliwością zatrudnienia od września 2024r.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie dzieci 5-6-letniach

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@pm52.elodz.edu.pl

42 678-61-91
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 52
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego