Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: krakowski, Zielonki, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w pełnym wymiarze godzin (25/25)

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z Rozporządzeniem dotyczącym kwalifikacji nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku 3 - 6 lat. Realizacja Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego oraz zadania statutowe przedszkola.
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W ZIELONKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka polskiego
    Limanowa (Małopolskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczanie języka polskiego w Liceum Ogólnokształcącym i Szkole Branżowej I stopniaWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie języka polskiego z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać...
  • Nauczyciel języka niemieckiego
    Limanowa (Małopolskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczanie języka niemieckiego w Liceum Ogólnokształcącym i TechnikumWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie języka niemieckiego z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Z...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego zatrudni nauczyciela świetlicy szkolnej.Wymagania:Studia wyższe wraz z przygotowaniem pedagogicznym. Umiejętność współpracy w zespole.Zakres obowiązków:Zajęcia wychowawczo-opiekuńcze oraz rozw...