Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Śródmieście, Łódzkie, Polska
Opieka i edukacja dziecka przedszkolnego. Możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe ( w tym licencjat ), kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
Umiejętności: organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci

Zakres obowiązków:
Prowadzenie oddziału dzieci 5-6-letnich. Realizacja zadań zgodnych z podstawą programową.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@pm52.elodz.edu.pl

42 678-61-91
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 52
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego