nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Przedszkole Publiczne Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. Chętnie zaprosimy do współpracy jeszcze w tym roku szkolnym z perspektywą dalszego zatrudnienia. Grono kreatywne i chętne do współpracy oraz podejmowania nowych wyzwań czeka na kolejną osobę z otwartym sercem!

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do zajmowanego stanowiska. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje: WWR, terapia ręki, TUS, inne umożliwiające wsparcie naszych dzieci w realizacji pomocy psychologiczno - pedagogicznej. Zaangażowanie i gotowość na nowe wyzwania.

Zakres obowiązków:
Współprowadzenie grupy, realizacja pomocy psych-ped

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@madrymis.pl

780711433
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE MĄDRY MIŚ UJEŚCISKO W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego