Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: poznański, Robakowo, Wielkopolskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego do nowoczesnej placówki

Wymagania:
wykształcenie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci
Prowadzenie zajęć
Nauka umiejętności potrzebnych na późniejszych etapach edukacji
Zapewnienie dobrych warunków pobytu w placówce
Konsultacje z rodzicami
Współpraca z dyrektorem przedszkola i innymi pracownikami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
info@wesolerobaczki.com.pl

664474880
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE WESOŁE ROBACZKI W ROBAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego