nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-07-20
  • Miejsce: poznański, Komorniki, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel wychowania przedszkolnego - wychowawca grupy

Wymagania:
Kwalifikacje do pełnienia funkcji nauczyciela wychowania przedszkolnego, doświadczenie w tym zawodzie.

Zakres obowiązków:
Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego, opieka, wychowanie, nauczanie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@przedszkolerazdwatrzy.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE RAZ DWA TRZY W KOMORNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego