nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-07-05
  • Miejsce: m. Opole, Opole, Opolskie, Polska
Przedszkole Publiczne nr 43 w Opolu zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Istnieje możliwość zatrudnienia już od 01/08/2024r. na rok z możliwością przedłużenia umowy do 3 lat.

Wymagania:
kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego - wyższe studia mgr z zakresu wychowania przedszkolnego, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym / praktyki w przedszkolu

Zakres obowiązków:
realizacja zadań wynikających z podstawy programowej wychowania przedszkolnego, opieka i wspieranie rozwoju podopiecznych, partnerska współpraca z rodzicami wychowanków oraz ze specjalistami różnego typu, organizacja wydarzeń przedszkolnych, planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo - dydaktycznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dostarczyć osobiście do placówki lub przesłać na adres poczty elektronicznej: pp43@opoleprzedszkole.pl

Przedszkole Publiczne nr 43 w Opolu, e-mail: pp43@opoleprzedszkole.pl lub tel. + 48 77 45-70-151
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 43 W OPOLU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo