Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 44 w Gdyni zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca w grupie dzieci 3 lub 4 lub 5-letnich (ustalenia indywidualne z kandydatką/kandydatem).

Wymagania:
1. Wykształcenie zgodne z Prawem Oświatowym.
2. Wysoka kultura osobista.
4. Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
5. Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.
6. Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych.
2. Prowadzenie zebrań/konsultacji dla rodziców.
3. Prowadzenie bieżącej obserwacji/diagnoz dzieci.
4. Podejmowanie działań profilaktycznych.
5. Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.
6. Współpraca z rodzicami.
7. Realizacja innych zadań statutowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@p44.edu.gdynia.pl

586293062
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 44
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego