Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: człuchowski, Człuchów, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psycholog szkolny. Tygodniowy wymiar godzin 22

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym - specjalność psychologia

Zakres obowiązków:
psycholog szkolny

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.sp1@czluchow.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
598342566
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PRZYJACIÓŁ ZIEMI
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Straszewo (Pomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa w Straszewie poszukuje nauczyciela współorganizującego kształcenie.Wymagania:Magister z przygotowaniem pedagogicznym, kształcenie specjalne, edukacja wczesnoszkolna.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać ...
  • Psycholog
    Straszewo (Pomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa w Straszewie poszukuje psychologa.Wymagania:Magister z przygotowaniem pedagogicznym, kierunek psychologia.Zakres obowiązków:Praca z uczniami o różnych potrzebach.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ...
  • Psycholog
    Osieczna (Pomorskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:Studia z zakresu psychologii wraz z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczej i podejmowanie działań z ...