nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Zespół Przedszkolny nr 3 w Gdańsku poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagania:
· kwalifikacje do nauczania w przedszkolu (wykształcenie w zakresie edukacja przedszkolna/wczesnoszkolna) lub 5 rok studiów na ww. kierunku
· umiejętność pracy w zespole
· sumienność, kreatywność i samodzielność

Zakres obowiązków:
· sprawowanie opieki oraz prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w 25-osobowej grupie dzieci (25h tyg.)
· realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego
· organizacja pracy grupy, organizacja wydarzeń wewnątrz placówki itp.
· współpraca z rodzicami
· prowadzenie dokumentacji przedszkolnej
· praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-17 (praca zmianowa)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zp3.edu.gdansk.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 3 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego