Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: pyrzycki, Pyrzyce, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w grupie 4 latków z drugim nauczycielem

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

Zakres obowiązków:
Zgodny z Kartą Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pyrzycepp3@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
adres e - mail: pyrzycepp3@wp.pl lub tel. 91 5 700 707
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W PYRZYCACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:Praca w grupie 4-latków z drugim nauczycielemWymagania:Kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnymZakres obowiązków:Zgodny z kartą nauczycielaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:pp48@miasto.szczecin.p...
  • Nauczyciel biologii
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:VI Liceum Ogólnokształcące poszukuje pracownika na stanowisku nauczyciela biologii na poziomie podstawowym / rozszerzonym. Wymiar zatrudnienia - zastępstwo.Wymagania:min. licencjat z biologii + spec. nauczycielskaZakres obowiązków:N...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Stare Bielice (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Prowadzenie zajęć języka polskiego w klasach IV- VIII oraz dydaktyczno- wyrównawczych.Wymagania:Studia wyższe na kierunku filologia polska i przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:- prowadzenie dokumentacji szkolnej - organizac...