nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: gorzowski, Witnica, Lubuskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz wychowawcy grupy

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu edukacji przedszkolnej lub edukacji wczesnoszkolnej

Zakres obowiązków:
Praca z grupą przedszkolną

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspwitnica@wp.pl
lub
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy
ul. Wiosny Ludów 14
66-460 Witnica

509906811 lub 957515020
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W WITNICY
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo