Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: ostrowski, Gostyczyna, Wielkopolskie, Polska
Praca dla nauczyciela oddziału przedszkolnego. Możliwość zatrudnienia nauczyciela na czas określony lub nieokreślony/ zgodnie z KN/.

Wymagania:
Kwalifikacje niezbędne do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w oddziale przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spgostyczyna@noweskalmierzyce.pl

62 762 30 03
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA JANA NEPOMUCENA CHRZANA W GOSTYCZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego.