Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: opolski, Krasiejów, Opolskie, Polska
Praca dydaktyczno - opiekuńczo - wychowawcza z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia zajęć z języka angielskiego, logopedii, terapii pedagogicznej.

Wymagania:
Wyższe studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Praca dydaktyczno - opiekuńczo - wychowawcza z dziećmi w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Prowadzenie dokumentacji pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
info@pp5krasiejow.ozimek.pl

77 465 38 23
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 5 W KRASIEJOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego