nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: goleniowski, Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Forma zatrudnienia: umowa o pracę od dnia 01.09.2024r.
Liczba godzin w tygodniu 25

Wymagania:
Ukończenie studiów magisterskich lub studiów pierwszego stopnia lub studiów podyplomowych na kierunku pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna.
Kandydat ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela.
Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem.
Kreatywność i pomysłowość w prowadzeniu zajęć.
Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na współpracę.
Komunikatywność i empatia w relacjach z dziećmi i ich rodzicami.
Gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.

Zakres obowiązków:
Realizacja programu nauczania dla przedszkolaków zgodnie z podstawą programową.
Planowanie i prowadzenie zajęć rozwijających umiejętności społeczne, emocjonalne, poznawcze oraz motoryczne dzieci.
Tworzenie atrakcyjnych i angażujących zajęć edukacyjnych, wspierających rozwój dziecka.
Współpraca z rodzicami w procesie wychowawczym i dydaktycznym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp3goleniow.pl

914182425

SP3 im. Jana Brzechwy w Goleniowie
Ul. Jodłowa 33
72-100 Goleniów
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA BRZECHWY W GOLENIOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego