nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: bieruńsko-lędziński, Imielin, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela wychowania przedszkolnego

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć wychowawczo - dydaktycznych. Wychowawstwo grupy dzieci 4,5 latków

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@przedszkole1.imielin.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
telefon kontaktowy 32 2256117
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W IMIELINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 30
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel plastyki
    Ornontowice (Śląskie) Zastępstwo 14 stażysta
    Praca dla nauczyciela plastyki.
  • Nauczyciel przedszkola
    Ornontowice (Śląskie) Wakat 25 stażysta
    Praca dla nauczyciela przedszkola.
  • Logopeda
    Ruda Śląska (Śląskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Serdecznie zapraszamy do dołączenia do zespołu specjalistów w ramach pracy w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju od 1 września 2024 r. Oferta pracy dotyczy 4 h (4/20) zajęć WWR (w godzinach popołudniowych do ustalenia; ilość godz...