nauczyciel-wychowanie przedszkolne

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wesoła, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 434 "Na Górce" mieści się w Warszawie w dzielnicy Wesoła, ul 1 Praskiego Pułku 116. Możliwe zatrudnienie osoby będącej na ostatnim roku studiów (za zgodą kuratorium). Liczbę godzin można dopasować wedle preferencji (25 godz. lub mniej).

Wymagania:
Od kandydata wymagane są ukończone studia na kierunku: edukacja przedszkolna lub edukacja wczesnoszkolna oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel Przedszkola w szczególności:
realizuje funkcję opiekuńczą, wychowawczą dydaktyczną przedszkola
prowadzi obowiązującą dokumentację
współpracuje z nauczycielami , rodzicami oraz ze specjalistami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.p434@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 434 "NA GÓRCE"
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel-wychowanie przedszkolne