nauczyciel wychowawca w przedszkolu

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
oferta dotyczy pracy na stanowisku nauczyciela wychowawcy w przedszkolu w pełnym wymiarze godzin, na zastępstwo

Wymagania:
wykształcenie wyższe zawodowe lub magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym o kierunku zgodnym tj.edukacja wczesnoszkolna lub/i wychowanie przedszkolne

Zakres obowiązków:
prowadzenie z wychowankami zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mail: sp16rybnik@wp.pl lub pocztą tradycyjną na adres 44-251 Rybnik ul.Małachowskiego 44, 44-251 Rybnik

mail:sp16rybnik@wp.pl lub telefonicznie pod nr 324220511
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W RYBNIKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowawca w przedszkolu
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo