nauczyciel

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: wielicki, Gdów, Małopolskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół w Gdowie zatrudni od 1 września 2024 r. na pełny etat (możliwość godziny ponadwymiarowych) nauczyciela języka angielskiego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje) należy przesłać na adres sekretariat@zsgdow.edu.pl

Wymagania:
Oferujemy pracę w bardzo dobrej atmosferze, w zgranym i życzliwym zespole oraz możliwość przedłużenia umowy na kolejne lata.

Zakres obowiązków:
nauczyciel języka angielskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsgdow.edu.pl

124514458
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W GDOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel