Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Poznań, Poznań-Jeżyce, Wielkopolskie, Polska
nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasach 1-3, pełen etat

Wymagania:
przygotowanie pedagogiczne oraz uprawnienia z zakresu oligofrenopedagogiki

Zakres obowiązków:
współorganizowanie kształcenia i wsparcie uczniów ze spektrum autyzmu podczas zajęć edukacyjnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp28@poznan.interklasa.pl

Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
ul. Chojnicka 57, 60 – 480 Poznań
Telefon: 61 842 82 54
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog