Psycholog

Data publikacji: 2024-03-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gnieźnieński, Sławno, Wielkopolskie, Polska
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczej i podejmowanie działań z zakresu profilaktyki, kordynowanie działań z zakresu ochrony małoletnich.

Wymagania:
Ukończenie studiów wyższych o kierunku psychologia ( ewentualnie student 5 roku )

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole, podejmować działania w obszarze profilaktyki uzależnień oraz podobnych problemów dzieci i młodzieży, pomaganie rodzicom oraz nauczycielom w odkrywaniu i rozwijaniu indywidualnych predyspozycji uczniów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spslawno.edu@interia.pl

Sekretariat 61 4297037, Dyrektor Grażyna Kupidura 783673112
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.JÓZEFA RADOŃSKIEGO W SŁAWNIE , 62-265 SŁAWNO, UL. GNIEŹNIEŃSKA 37
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog