Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-03-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: opolski, Ozimek, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela w roku szkolnym 2024/2025, istnieje prawdopodobiwństwo zatrudnienia w kolejnym roku.

Wymagania:
Dodatkowe kwalifikacje - oligofrenopedagog.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
telefon 774651047
info@pp2.ozimek,pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W OZIMKU
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki
    Łubniany (Opolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:zatrudnienie dla nauczyciela matematyki w klasach IV - VIII liczba godzin: 20/18Wymagania:Wymagane kwalifikacje do przedmiotu matematyka w szkole podstawowej oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Praca dla nauczyciela mat...
  • nauczyciel matematyki
    Brzeg (Opolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:zatrudnienie na stanowisku nauczyciela matematyki od dnia 01.09.2024 r. w pełnym wymiarze godzinWymagania:kwalifikacjeWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zsebrzeg.plW razie pytań zapraszamy do konta...
  • nauczyciel informatyki
    Brzeg (Opolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:zatrudnienie na stanowisku nauczyciela od dnia 01.09.2024 w pełnym wymiarze godzinWymagania:kwalifikacjeWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zsebrzeg.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel. 77 41...