Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: grójecki, Grójec, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela rewalidacji w Podstawowej Szkole Specjalnej.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe magisterskie lub licencjat z Oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
Rewalidacja w Szkole Podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty proszę składać w wersji papierowej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Kontakt telefoniczny 486642771.
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W GRÓJCU
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Zalesie Górne (Mazowieckie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym zatrudni psychologa na rok szkolny 2024/2025.Wymagania:Posiadanie kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy w szkole podstawowej.Zakres obowiązków:Głównym zadaniem ps...
  • Nauczyciel przedszkola
    Grójec (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego.Wymagania:Ukończone studia wyższe uprawniające do pracy jako nauczyciel Wychowania Przedszkolnego oraz ukończone studia z Oligofrenopedagogiki.Zakres obowiązków:Wychowawstwo w oddzia...
  • Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
    Rusiec (Mazowieckie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela wiedzy o społeczeństwie w wymiarze 6 godzin tygodniowo- Wakat Zatrudnienie od 1.09.2024 r.Wymagania:-Odpowiednie kwalifikacjeZakres obowiązków:-Prowadzenie zajęć, -spotkania z rodzicami, -prowadzenie dokumenta...