Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pruszkowski, Pruszków, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pruszkowie zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie w kl.1 integracyjnej

Wymagania:
wykształcenie mgr z przygotowaniem pedagogicznym , ukończone studnia na kierunku oligofrenopedagogika

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie w kl. 1

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@miasto.pruszkow.pl
lub
05-800 Pruszków, ul. Topolowa 10

22 758 63 52
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. J. PIŁSUDSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog