Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-02-21
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: zielonogórski, Sulechów, Lubuskie, Polska
zatrudnienie na zastępstwo na rok szkolny 2024/2025, w wymiarze połowy etatu

Wymagania:
ukończone studia magisterskie lub studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:
zgodny z zatrudnieniem na stanowisku pedagoga specjalnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@jog.sulechow.pl

pod numerem telefonu 693 852 286
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W SULECHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo