Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: sanocki, Zagórz, Podkarpackie, Polska
Praca jako pedagog specjalny w zespole szkolno-przedszkolnym na 12/20 etatu

Wymagania:
wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, pedagogika specjalna do zajmowania stanowisk pedagoga specjalnego, zgodnie z rozporządzeniem o kwalifikacjach nauczycieli

Zakres obowiązków:
Współpracować z zespołem mającym opracować dokumentację dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Współpracować z nauczycielami, wychowawcami, rodzicami a także uczniami.
Udzielać pomocy psychologiczno - pedagogicznej uczniom, rodzicom
Wspierać nauczycieli, wychowawców i innych specjalistów w kontekście doboru metod, form pracy, określeniu potrzeb uczniów. Współpracować z dyrektorem oraz poradnią psychologiczno-pedagogiczną

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV prosimy przesyłać na adres e- mail sprudy@op.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZAGÓRZU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny