Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: pucki, Władysławowo, Pomorskie, Polska
Praca na stanowisku pedagoga specjalnego w szkole podstawowej z oddziałami przedszkolnymi

Wymagania:
Wykształcenie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Zgodnie z Rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach
i placówkach

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp2.wladyslawowo.pl

tel. 586740942
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KONTRADMIRAŁA WŁODZIMIERZA STEYERA
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny