Psycholog

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: chojnicki, Brusy, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog w przedszkolu

Wymagania:
studia z zakresu psychologii wraz z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej; działania z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci; pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu uzdolnień dzieci; wspieranie nauczycieli w rozpoznawaniu potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci, w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: przedszkolebrusy@op.pl

tel. 52 398-22-61
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 1 W BRUSACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog