Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pruszkowski, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego zatrudni od nowego roku szkolnego 2024/2025 pedagoga specjalnego.
Oferty prosimy przesyłać na podany adres mailowy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym
- odpowiednie kwalifikacje do zajmowania stanowiska pedagoga specjalnego

Zakres obowiązków:
Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola_raszyn@vp.pl

739 005 991 - Dyrektor Szkoły
(22) 715 99 10 - Sekretariat
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. CYPRIANA GODEBSKIEGO W RASZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny