Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-07-20
  • Miejsce: poznański, Komorniki, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel współorganizujący, prowadzący zajęcia rewalidacyjne.

Wymagania:
Odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia w/w zajęć.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie procesu dydaktycznego, prowadzenie zajęć specjalistycznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@przedszkolerazdwatrzy.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE RAZ DWA TRZY W KOMORNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 32
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Dąbrowa (Wielkopolskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy Logopedę szkolnego.
  • Katecheta
    Granowo (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca na pełen etat z możliwością nadgodzin, zajęcia w szkole podstawowej i przedszkolu.Wymagania:uprawnienia pedagogiczneZakres obowiązków:prowadzenie lekcji religii w szkole i przedszkolu.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prz...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Poznań-Stare Miasto (Wielkopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wychowania przedszkolnego zatrudnienie od 1 września 2024r.