Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: myślenicki, Myślenice, Małopolskie, Polska
Indywidualna praca z uczniami Liceum Ogólnokształcącego i Technikum

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym
pedagog specjalny

Zakres obowiązków:
wspomaganie pracy ucznia, pomoc psychologiczno- pedagogiczna

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp.edu.pl

122720820
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ – MAŁOPOLSKA SZKOŁA GOŚCINNOŚCI IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W MYŚLENICACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny