Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: zielonogórski, Sulechów, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
oferujemy umowę na czas nieokreślony

Wymagania:
jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie pedagogiki specjalnej oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie pedagogiki oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, a ponadto ukończyła kurs kwalifikacyjny w zakresie pedagogiki specjalnej albo studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub edukacji włączającej.

Zakres obowiązków:
Współpraca z nauczycielami, wychowawcami grup wychowawczych lub innymi specjalistami, rodzicami oraz uczniami. Współpraca z zespołem mającym opracować IPET. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Wsparcie ma dotyczyć: rozpoznawania przyczyn niepowodzeń edukacyjnych dzieci lub trudności w ich funkcjonowaniu, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie dziecka i jego uczestnictwo w życiu przedszkola.
Udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w bezpośredniej pracy z dzieckiem,
dostosowania sposobów i metod pracy do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dziecka oraz jego możliwości psychofizycznych,
doboru metod, form kształcenia i środków dydaktycznych do potrzeb dzieci.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p7@jog.sulechow.pl

513 215 905
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 7 "POD MUCHOMORKIEM" W SULECHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny