Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-05-26
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Bałuty, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w charakterze pedagoga specjalnego

Wymagania:
Studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna lub podyplomowe nadające kwalifikacje na kierunku oligofrenopedagogika

Zakres obowiązków:
Współpraca z zespołem nauczycieli w zakresie opracowania i realizacji IPET.
Rozwiązywaniu problemów dydaktycznych i wychowawczych uczniów,
Wspieranie nauczycieli, w rozpoznawaniu przyczyn niepowodzeń edukacyjnych uczniów lub trudności w ich funkcjonowaniu.
Udzielaniu pomocy psychologicznopedagogicznej w bezpośredniej pracy z uczniem.
Prowadzeniu badań i działań diagnostycznych związanych z rozpoznawaniem indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów.
Współpraca z poradnią psychologiczno-pedagogiczną.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@sp65.elodz.edu.pl

426515621
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny