Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: grójecki, Grójec, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 w Grójcu zatrudni pedagoga specjalnego

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
realizacja zadań określonych w przepisach

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolenr1@grojecmiasto.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
telefonicznie 607 517 556
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 W GRÓJCU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Wawer (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalneWymagania:Badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Pedagog
    Błonie (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku pedagoga w pełnym wymiarze czasu pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ożarowie Mazowieckim.Wymagania:Ukończone studia mgr na kierunku pedagogikaZakres obowiązków:- diagnozowanie dzieci i młodzieży; - ud...
  • Psycholog
    Błonie (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa w pełnym wymiarze czasu pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ożarowie MazowieckimWymagania:Ukończone studia mgr na kierunku psychologiaZakres obowiązków:- diagnozowanie dzieci i młodzieży; - ...