Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: pszczyński, Kobiór, Śląskie, Polska
Praca nauczyciela pedagoga specjalnego w przedszkolu w niepełnym wymiarze czasu pracy tj. 5,5 godziny tygodniowo. Zatrudnienie od 1 września 2024r.

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do pracy na stanowisku pedagoga specjalnego.

Zakres obowiązków:
Obowiązki zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
gpkobior@wp.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem 32/21 88 166 lub 506 558 950
Nazwa placówki: GMINNE PRZEDSZKOLE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 5