Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-14
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: grójecki, Grójec, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
praca dla pedagoga specjalnego

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
między innymi:
Udzielać pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom i rodzicom
Współpracować z nauczycielami, wychowawcami, ale także innymi specjalistami zatrudnionymi w placóce,
Współpracować z podmiotami i instytucjami działającymi na rzecz dziecka i rodziny

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolenr4@grojecmiasto.pl

486642666
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 4 W GRÓJCU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny