Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: ostródzki, Ostróda, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Pedagog specjalny

Wymagania:
Kwalifikacje do pełnienia funkcji.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@lo1.ostroda.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
89 646 41 51
Nazwa placówki: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I IM. JANA BAŻYŃSKIEGO W OSTRÓDZIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 16
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie w wymiarze 10/18 etatu na stanowisku nauczyciela wychowania do życia w rodzinie.Wymagania:Wymagania kwalifikacyjne w zakresie wychowania do życia w rodzinie. Przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Obowiązki określ...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie dzieci 3 lub 5-6letnichWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Praca wychowawczo - dydaktyczna - opiekuńcza w grupie oraz wykonywanie ...
  • Nauczyciel wychowania fizycznego i zajęć sportowych
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 21
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie w wymiarze 21/18 etatu na stanowisku nauczyciela wychowania fizycznego/ zajęć szkolenia sportowego - lekkoatletykaWymagania:Wymagania kwalifikacyjne w zakresie wychowania fizycznego. Przygotowanie pedagogiczne. Trener/ ...