Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-23
  • Miejsce: poznański, Szczytniki, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy pedagoga specjalnego

Wymagania:
kwalifikacje do wykonywania zawodu

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
biuro@wodnik-szuwarek.com.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
728279654
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 2 W SZCZYTNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Swarzędz (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:- zadania z zakresu diagnozy, terapii, profilaktyki i doradztwa wynikające z planu pracy Poradni, filii oraz planu indywidualnego własnej pracy, który obowiązuje w danym roku szkolnym w stosunku do dzieci i młodzieży, nauczycieli i ...
  • Nauczyciel Edukacji dla bezpieczeństwa
    Jezierzyce Kościelne (Wielkopolskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Prowadzenie zajęć z Edukacji dla bezpieczeństwa w klasie 8 SP.Wymagania:Posiadanie kwalifikacji do nauczania Edukacji dla bezpieczeństwa oraz przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola...
  • nauczyciel zajęć teoretycznych
    Konin (Wielkopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:nauczyciel zajęć praktycznych na Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnejWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym i możliwością prowadzenia zajęć na kierunku asystent osoby nie...