Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-23
  • Miejsce: poznański, Szczytniki, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy pedagoga specjalnego

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowane stanowiska

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
biuro@wodnik-szuwarek.com.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
728279654
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE "WODNIK SZUWAREK" W SZCZYTNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 7
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Złotów (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie ogłasza nabór na stanowisko: Nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny dla dziecka ze spektrum AUTYZMU w ilości - 2 wakatyWymagania:Nauczyciel wspomagający, musi posiadać przygotowanie w obszar...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Poznań-Stare Miasto (Wielkopolskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Umowa na zastępstwo, cały etat dla nauczyciela religii.Wymagania:Wykształcenie wyższe teologiczne, oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zss102.plW raz...
  • Surdopedagog
    Poznań-Grunwald (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca w pełnym wymiarze godzin z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną oraz ze sprzężeniami.Wymagania:Ukończone studia w zakresie oligofrenopedagogiki oraz surdopedagogiki.Zakres obowiązków:Zajęcia rewalidacyjne - 18 h.Wymaga...