Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: złotowski, Złotów, Wielkopolskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie ogłasza nabór na stanowisko:
Nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny dla dziecka ze spektrum AUTYZMU w ilości - 2 wakaty

Wymagania:
Nauczyciel wspomagający, musi posiadać przygotowanie w obszarze specjalności pedagogiki specjalnej DOSTOSOWANEJ DO PRACY Z DZIEĆMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU:

1. jednolite studia magisterskie, studia I lub II stopnia na kierunku, który jest zgodny z programem nauczania oraz posiadać przygotowanie pedagogiczne lub

2. jednolite studia magisterskie, studia I lub II stopnia na specjalności określonej w standardzie kształcenia dla tego kierunku oraz posiadać studia pedagogiczne, lub

3. studia wyższe na innym kierunku oraz studia podyplomowe bądź kurs kwalifikacyjny w obszarze nauczanego przedmiotu, a także posiadać przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz realizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w programie
2. Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami pracy wychowawczej ucznia z zespołem Aspergera
3. Uczestniczenie w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli określonych w programie
4. Udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne określone w programie, w doborze form i metod pracy z uczniem z zespołem Aspergera

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kancelaria@sp3zlotow.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZŁOTOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami