Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: oświęcimski, Brzeszcze, Małopolskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Brzeszczach zatrudni pedagoga specjalnego w pełnym wymiarze etatu.

Wymagania:
Do 31 sierpnia 2026 r. kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela pedagoga specjalnego:

- osoby, które mają kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela, w przedszkolu i w klasach I-III szkoły podstawowej, a ponadto ukończyły studia podyplomowe w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka,
w szkołach i przedszkolach – osoby, które mają kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w szkole i przedszkolu, a ponadto ukończyły kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe, w zakresie pedagogiki specjalnej.

Zakres obowiązków:
1. współpraca z nauczycielami, wychowawcami grup wychowawczych lub innymi specjalistami, rodzicami oraz uczniami w:
2. współpraca z zespołem w zakresie opracowania i realizacji indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego ucznia posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, w tym zapewnienia mu pomocy psychologiczno-pedagogicznej;
4. wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów
5. współpraca, w zależności od potrzeb, z innymi podmiotami;
6. przedstawianie radzie pedagogicznej propozycji w zakresie doskonalenia zawodowego nauczycieli przedszkola, szkoły lub placówki w zakresie zadań na rzecz wsparcia uczniów, rodziców i nauczycieli.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
P3@brzeszcze.edu.pl

607530564
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W BRZESZCZACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny