Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: krakowski, Nowa Góra, Małopolskie, Polska
4 godziny rewalidacji indywidualnej z uczniem posiadającym orzeczenie - autyzm z zespołem aspergera.

Wymagania:
Kwalifikacje do prowadzenia zajęć z dziećmi autystycznymi.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych zgodnie z zaleceniami zawartymi w orzeczeniu. Uzupełnianie deficytów i niwelowanie dysfunkcji utrudniających uczenie się i funkcjonowanie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsnowagora@interia.pl

12 283 50 83
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W NOWEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 4