Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-06-03
  • Miejsce: kaliski, Blizanów Drugi, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Pedagog szkolny/pedagog specjalny

Wymagania:
Osoba ubiegająca się o stanowisko powinna ukończyć pięcioletnie studia na kierunku pedagogika oraz studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub studia podyplomowe z edukacji włączającej. Oczywiście, musi także legitymować się przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Rozwiązywanie problemów dydaktycznych i wychowawczych - wsparcie wychowawców klas. Badania i działania diagnostyczne związane z rozpoznawaniem indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów. Udzielanie pomocy uczniom, znajdującym się w trudnej sytuacji szkolnej, rodzinnej, dbanie o właściwy rozwój dzieci i młodzieży i w tym celu podejmowanie działań wychowawczych, opiekuńczych, profilaktycznych, zaradczych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsblizanow@op.pl

627511090
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BLIZANOWIE DRUGIM
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny