Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-06
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Północ, Mazowieckie, Polska
Dyrektor ZSP nr 10, zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Specjalnym, placówka dla dzieci z autyzmem.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna.
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem.

Zakres obowiązków:
Praca z dzieckiem z autyzmem, dydaktyczna, terapeutyczna.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
wyłącznie na adres e-mail; zsp@zspnr10.waw.pl

226190505
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny